Bewerben Sie sich jetzt!

24/7 Hotline:
0800 2388 330

Rufen Sie uns an...

Zrób karierę w Grupie Hoffmeier!

Jako wykwalifikowany pracownik specjalista czy kierownik zawsze zastaniesz u nas otwarte drzwi.
Zrób kolejny krok po zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych i znajdź nowe zawodowe wyzwanie! Przekonaj nas o swoich personalnych i zawodowych kompetencjach. W indywidualnej rozmowie zbadamy wspólnie perspektywę Twojej kariery w Grupie Hoffmeier.

Czekamy na Twoją aplikację na stanowisko kierownicze lub specjalistyczne w naszych działach administracji, technicznych lub produkcyjny1ch.

Hoffmeier – solidny pracodawca

Naszym celem jest rozbudowa naszej pozycji rynkowej jako innowacyjnego przedsiębiorstwa. By to osiągnąć, potrzebujemy Ciebie! Kompetentne i zaangażowane osoby, które codziennie podążają z nami nowymi drogami, kształtują obraz Grupy Hoffmeier. Dołącz do nas!

JEŚLI CHARAKTERYZUJĄ CIĘ

  • gotowość do pracy
  • samodzielność i inicjatywa
  • analityczne oraz koncepcyjne myślenie
  • umiejętność pracy w zespole i kooperacja

ZAPEWNIAMY

  • wynagrodzenie stosowne do wkładu pracy
  • samodzielne zadania
  • perspektywę rozwoju zawodowego i osobistego
  • pewne miejsce pracy z umową na czas nieokreślony
  • świadczenia urlopowe i świąteczne
  • przyjaznych oraz kompetentnych współpracowników
  • solidnego pod względem finansowym pracodawcę
  • przedsiębiorstwo rodzinne bez sztywnych ram korporacyjnych

TWOJA APLIKACJA

Proces rekrutacji w naszym przedsiębiorstwie

Po otrzymaniu aplikacji otrzymasz od nas informację zwrotną w najszybszym możliwym terminie, a najpierw oczywiście potwierdzenie wpływu dokumentów.

W następnym etapie nasz Dział Personalny oceni Twoje dokumenty pod kątem właściwej specjalizacji. Włożyłeś w swoją aplikację dużo energii i czasu, więc my także postaramy się dopasować nasze aktualne wymagania do Twoich kwalifikacji. Zajmie to nam trochę czasu.

Następnie skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy termin osobistej lub telefonicznej rozmowy, by móc Cię lepiej poznać.

Wzmocnij nasz zespół!

Naszą firmę tworzą nasi pracownicy. Twój rozwój osobisty, Twoje kwalifikacje i zadowolenie są decydujące dla konkurencyjności Grupy Hoffmeier. Najwyższe wymagania naszych klientów zobowiązują naszych pracowników codziennie do maksymalnej wydajności i zaangażowania. Doceniamy to w postaci licznych świadczeń finansowych i socjalnych.