Bewerben Sie sich jetzt!

24/7 Hotline:
0800 2388 330

Rufen Sie uns an...
Stellenangebote PL
Szef montażu / kierownik budowy (m/k/r)
Zakład główny Hamm
PL03-19
Miejsce pracy: obszar całych Niemiec

Jesteśmy nowoczesnym, działającym z powodzeniem od 45 lat, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości. Nasz zakres działalności obejmuje m.in. takie obszary jak: budowa konstrukcji stalowych, instalacji i maszyn, technika transportu bliskiego i budowa rurociągów, poczynając od projektowania, przez produkcję, aż do montażu. Podstawą naszej działalności są wykwalifikowani pracownicy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy od zaraz szefa montażu / kierownika budowy (m/k).

Twoje zadania
  • Jako szef montażu/kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za kierowanie zespołem na budowie aż do momentu odbioru przez klienta.
  • Nadzorowanie i szkolenie wewnętrznego i zewnętrznego personelu montażowego mieści się w zakresie Twoich obowiązków tak samo jak planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie oddania do użytku.
  • Również monitorowanie i przestrzeganie norm, rozporządzeń oraz standardów jakości i bezpieczeństwa należy do Twoich zadań.
  • Poza tym prowadzisz rozmowy z klientem, partnerami i dostawcami na miejscu, a także jesteś odpowiedzialny za sporządzanie poniedziałkowych raportów.

Wymagany profil
  • Pełne wykształcenie techniczne i wieloletnie doświadczenie na porównywalnym stanowisku – najlepiej na stanowisku szefa montażu.
  • Zakładamy dobrą znajomość pakietu Office oraz umiejętności z zakresu budowy instalacji i przeprowadzania przeglądów.
  • Kwalifikacje spawalnicze oraz doświadczenie z instalacjami do spalania odpadów i techniką filtracyjną będą atutem.
  • Duża gotowość do prac montażowych w terenie, w tym do nadzorowania naszych budów na terenie całych Niemiec będą stanowiły dopełnienie Twojego profilu.

Jeśli samodzielna i odpowiedzialna praca oraz zaangażowanie, zespołowość i dążenie do celu są dla Ciebie oczywistością, oferujemy – po okresie próbnym – interesujące, stałe miejsce pracy na czas nieokreślony oraz wynagrodzenie odpowiadające świadczonej pracy w renomowanym, rodzinnym przedsiębiorstwie.

Osoba kontaktowa

Haiko Hoger
Recruiting

karriere@hoffmeier.de
Tel.: +49 2388 33 478
Faks: +49 2388 33 119